Przełącznik kontrastu

Starostwo Powiatowe w Zambrowie
ul. Fabryczna 3
18-300 Zambrów
sekretariat - 86 271 24 18, 86 271 32 96
fax. sekretariat - 86 271 20 92
Wydział Komunikacji i Transportu
86 271 32 53

godziny pracy urzędu: pn-pt 7:30-15:30

sluch

profil zaufany
eZdrowie
ASF
HIV1
Cyfrowy Urzad Wrot Podlasia Zbycie pojazdu
MZ kampania
KAS
RPP
Krajowa Mapa Zagrożeń
Rodzina 500+
 
loteria
 
monitor polski 
dzienniki ustaw 
bn-1 
 bn-2
 bn-3
 bn-4
 baw
 epuap
 esp2
 GIS Podlasia
×

Uwaga

Dyrektywa w sprawie e-prywatności UE

Ta strona używa plików cookie do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami. Korzystając z naszej strony internetowej, zgadzasz się, że możemy umieszczać tego rodzaju pliki cookie na Twoim urządzeniu

Wyświetl politykę prywatności

Zobacz dokumenty dotyczące dyrektywy w sprawie prywatności w Internecie

Zobacz dokumenty GDPR

Odrzuciłeś pliki cookie. Ta decyzja może zostać odwrócona.

17 lutego w hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Zambrowie odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w siatkówce. W zawodach wzięło udział 108 uczniów (60dziewcząt, 40 chłopców). Turniej został rozegrany systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów. Sędziowie zawodów: Tomasz Ignaczuk, Dawid Trzeciak, Zenon Mościcki.

WYNIKI ZAWODÓW

Dziewczęta

SP Szumowo – SP 5 Zambrów                     0:2       (0:25, 9:25)

MG 1 Zambrów – G ZSO Zambrów             2:0       (25:9, 25:5)

PG Rutki - SP Szumowo                               2:0       (25:12, 25:15)

SP 5 Zambrów - MG 1 Zambrów                  0:2       (20:25, 17:25)

G ZSO Zambrów - PG Rutki                        1:2       (25:20, 18:25, 12:15)

SP Szumowo- MG 1 Zambrów                     0:2       (7:25, 8:25)

SP 5 Zambrów - G ZSO Zambrów                2:0       (25:15, 25:21)

PG Rutki - MG 1 Zambrów                           0:2       (7:25, 13:25)

SP Szumowo - G ZSO Zambrów                  0:2       (12:25, 11:25)

SP 5 Zambrów - PG Rutki                            2:0       (25:19, 25:20)

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

  1. MG 1 Zambrów 8          8:0       opiekun Andrzej Gutowski       (45)
  2. SP 5 Zambrów 7          6:2       opiekun Milena Ostrowska         (39)
  3. PG Rutki 6          4:5       opiekun Grażyna Śliwowska       (34)
  4. G ZSO Zambrów 5          3:6       opiekun Monika Androsiuk         (30)
  5. SP Szumowo 4          0:8       opiekun Zbigniew Komor           (27)

Chłopcy

 

MG 1 Zambrów - SP Szumowo                    2:0       (25:18, 25:13)

SP 5 Zambrów - PG Rutki                            2:0       (25:23, 25:10)

MG 1 Zambrów - SP 5 Zambrów                  2:0       (25:22, 29:27)

SP Szumowo - PG Rutki                               0:2       (24:26, 17:25)

MG 1 Zambrów - PG Rutki                         2:1       (25:19, 25:27, 15:8)

SP Szumowo - SP 5 Zambrów                     0:2       (21:25, 25:27)

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

  1. MG 1 Zambrów 6          6:1       opiekun Andrzej Gutowski                (45)
  2. SP 5 Zambrów 5          4:2       opiekun Piotr Klocek                            (39)
  3. PG Rutki 4          3:4       opiekun Małgorzata Strękowska       (34)
  4. SP Szumowo 3          0:6       opiekun Zbigniew Komor                  (30)

Organizatorem zawodów było Starostwo Powiatowe w Zambrowie, współorganizatorem Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Zambrowie.

Zespoły, które w kategorii dziewcząt i chłopców zajęły 1 – 3 miejsce otrzymały puchary, za pozostałe miejsca dyplomy. Nagrody wręczył Przewodniczący Powiatowego Szkolnego Związku Szkolnego w Zambrowie Pan Bogdan Pac.

Drużyny dziewcząt i chłopców Miejskiego Gimnazjum nr 1 w Zambrowie wywalczyły awans do Półfinału Grupy Zachodniej. Zawody odbędą się w marcu 2018 roku.

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Zambrowie składa podziękowania Dyrektorowi Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Zambrowie Panu Janowi Pilchowi za udostępnienie hali sportowej do rozegrania zawodów, nauczycielkom wychowania fizycznego Monice Androsiuk, i Joannie Przychodzeń za organizację turnieju, sędziom zawodów za społeczne prowadzenie spotkań siatkarskich oraz Starostwu Powiatowemu w Zambrowie za ufundowanie pucharów i dyplomów.

 

17 lutego w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Szumowie odbyły się też Mistrzostwa Ludowych Zespołów Sportowych Powiatu Zambrowskiego w siatkówce. W zawodach startowało 120 uczniów rocznik 2004 i młodsi (60dziewcząt, 60chłopców). Eliminacje zostały rozegrane systemem „każdy z każdym”. Sędziowie zawodów: Ryszard Kamiński, Michał Piotrowski.

WYNIKI ZAWODÓW

Dziewczęta

Grupa A                                                        

SP Kołomyja – SP Wiśniewo                         2:0       (25:10, 25:21)          

SP Wiśniewo – SP Stare Zakrzewo                0:2      (12:25, 11:25)

SP Kołomyja - SP Stare Zakrzewo                 2:0      (25:16, 25:21)

  1. SP Kołomyja    4      4:0
  2. SP Stare Zakrzewo    3      2:2
  3. SP Wiśniewo    2      0:4

                        Grupa B

SP Szumowo – SP Rutki-Kossaki                 0:2       (12:25, 21:25)

SP Rutki-Kossaki – SP Grądy-Woniecko     2:0       (25:12, 25:12)

SP Szumowo - SP Grądy-Woniecko             0:2       (26:28, 17:25)

  1. SP Rutki-Kossaki 4        4:0
  2. SP Grądy-Woniecko 3        2:2
  3. SP Szumowo 2        0:4

FINAŁY

5 – 6    SP Wiśniewo - SP Szumowo                        0:2       (19:25, 16:25)

3 – 4    SP Stare Zakrzewo - SP Grądy-Woniecko    2:0       (25:18, 27:25)

1 – 2    SP Kołomyja - SP Rutki-Kossaki                  2:1       (17:25, 25:20, 15:12)

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

  1. SP Kołomyja  opiekun Krzysztof Gniazdowski
  2. SP Rutki-Kossaki opiekun Grażyna Kruszewska
  3. SP Stare Zakrzewo  opiekun Ryszard Kamiński
  4. SP Grądy-Woniecko  opiekun Michał Piotrowski
  5. SP Szumowo    opiekun Dorota Kurpiewska
  6. SP Wiśniewo  opiekun Krzysztof Morysewicz

Chłopcy

            Grupa A

SP Kołomyja - SP Wiśniewo                        2:1       (25:13, 24:26, 15:12)

SP Wiśniewo - SP Stare Zakrzewo              2:1       (12:25, 25:9, 15:10)

SP Kołomyja - SP Stare Zakrzewo               2:0       (25:15, 25:16)

  1. SP Kołomyja    4         4:1
  2. SP Wiśniewo    3         3:3
  3. SP Stare Zakrzewo    2         1:4

Grupa B

SP Szumowo - SP Rutki-Kossaki                  2:0       (25:9, 25:9)

SP Rutki-Kossaki - SP Grądy-Woniecko      2:0       (25:15, 25:16)

SP Szumowo - SP Grądy-Woniecko             2:0       (25:7, 25:7)

  1. SP Szumowo    4       4:0
  2. SP Rutki-Kossaki    3       2:2
  3. SP Grądy-Woniecko    2       0:4

FINAŁY

5 – 6    SP Stare Zakrzewo - SP Grądy-Woniecko    2:0       (25:15, 25:16)

3 – 4    SP Wiśniewo - SP Rutki-Kossaki                 2:1       (16:25, 25:20, 15:11)

1 – 2    SP Kołomyja - SP Szumowo                         0:2       (16:25, 17:25)

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

  1. SP Szumowo opiekun Dorota Kurpiewska
  2. SP Kołomyja opiekun Krzysztof Gniazdowski
  3. SP Wiśniewo opiekun Krzysztof Morysewicz
  4. SP Rutki-Kossaki opiekun Alina Krupa
  5. SP Stare Zakrzewo opiekun Ryszard Kamiński
  6. SP Grądy-Woniecko opiekun Michał Piotrowski

Drużyny, które w kategorii dziewcząt i chłopców zajęły 1 – 3 miejsce otrzymały puchary, za 4 – 6 miejsce dyplomy.

Powiatowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Zambrowie składa podziękowanie Dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Szumowie Pani Bożenie Kosobudzkiej za udostępnienie hali sportowej do rozegrania zawodów, nauczycielce wychowania fizycznego Dorocie Kurpiewskiej za organizację zawodów, Ryszardowi Kamińskiemu i Michałowi Piotrowskiemu za społeczne sędziowanie zawodów oraz Urzędowi Gminy w Szumowie za ufundowanie pucharów i dyplomów.