Przełącznik kontrastu

Starostwo Powiatowe w Zambrowie
ul. Fabryczna 3
18-300 Zambrów
sekretariat - 86 271 24 18, 86 271 32 96
fax. sekretariat - 86 271 20 92
Wydział Komunikacji i Transportu
86 271 32 53

godziny pracy urzędu: pn-pt 7:30-15:30

sluch

profil zaufany
eZdrowie
ASF
HIV1
Cyfrowy Urzad Wrot Podlasia Zbycie pojazdu
MZ kampania
KAS
RPP
Krajowa Mapa Zagrożeń
Rodzina 500+
 
loteria
 
monitor polski 
dzienniki ustaw 
bn-1 
 bn-2
 bn-3
 bn-4
 baw
 epuap
 esp2
 GIS Podlasia
×

Uwaga

Dyrektywa UE o prywatności i łączności elektronicznej

Ta strona wykorzystuje pliki cookie do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami. Korzystając z naszej strony, zgadzasz się, że możemy umieszczać tego typu pliki cookie na Twoim urządzeniu.

Zobacz politykę prywatności

Zobacz dokumenty dotyczące dyrektywy o prywatności i łączności elektronicznej

Zobacz dokumenty GDPR

Odrzuciłeś pliki cookie. Ta decyzja może zostać cofnięta.

09.03.2019 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Szumowie odbyły się Powiatowe Mistrzostwa Ludowych Zespołów Sportowych w siatkówce. W zawodach uczestniczyło 91 uczniów (45 dziewcząt i 46 chłopców) rocznik 2003 - 2005. Turniej został rozegrany w grupach systemem „każdy z każdym”, mecze finałowe o poszczególne miejsca. Sędziowie zawodów: Zenon Mościcki i Michał Piotrowski.

Dziewczęta

Grupa A                                                                                    

SP Rutki – Kossaki – G ZSO Zambrów                    2:1       (10:25, 25:22, 15:9)

G ZSO Zambrów – G Rutki                                      2:1       (22:25, 25:22, 15:13)

G Rutki - SP Rutki – Kossaki                                   2:0       (25:19, 25:12)

  1. G Rutki 3                             3:2
  2. G ZSO Zambrów 3             3:3
  3. SP Rutki – Kossaki 3          2:3

Grupa B

SP Kołomyja – SP Wiśniewo                                    2:0       (25:6, 25:15)

SP Wiśniewo – SP Stare Zakrzewo                          2:1       (15:25, 25:18, 15:9)

SP Stare Zakrzewo - SP Kołomyja                            0:2       (24:26, 9:25)

  1. SP Kołomyja 4                     4:0
  2. SP Wiśniewo 3                    2:3
  3. SP Stare Zakrzewo 2          1:4

FINAŁY

5 – 6                SP Rutki – Kossaki - SP Stare Zakrzewo                  2:1       (25:12, 27:29, 15:2)

3 – 4                G ZSO Zambrów - SP Wiśniewo                               2:0       (25:13, 25:20)

1 – 2                G Rutki - SP Kołomyja                                               2:0       (25:14, 25:21)

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

  1. G Rutki                                               opiekun - Wojciech Krasucki
  2. SP Kołomyja                                      opiekun - Krzysztof Gniazdowski
  3. G ZSO Zambrów                               opiekun - Monika Androsiuk
  4. SP Wiśniewo                                      opiekun - Krzysztof Morysewicz
  5. SP Rutki – Kossaki                            opiekun - Grażyna Kruszewska
  6. SP Stare Zakrzewo                            opiekun - Ryszard Kamiński

Chłopcy

Grupa A

SP Rutki – Kossaki - SP Grądy – Woniecko 1:2       (25:20, 17:25, 9:15)

SP Grądy – Woniecko – SP Szumowo                     0:2       (5:25, 11:25)

SP Szumowo - SP Rutki – Kossaki                           2:0       (25:13, 25:7)

  1. SP Szumowo 4                        4:0
  2. SP Grądy – Woniecko 3          2:3
  3. SP Rutki – Kossaki 2              1:4

Grupa B

G Rutki - SP Kołomyja                                  2:1       (25:19, 18:25, 15:11)

SP Kołomyja - SP Wiśniewo                         2:0       (25:10, 25:16)

SP Wiśniewo - G Rutki                                 0:2       (15:25, 9:25)

  1. G Rutki                      4          4:1
  2. SP Kołomyja              3          3:2
  3. SP Wiśniewo             2          0:4

FINAŁY

5 – 6                SP Rutki – Kossaki - SP Wiśniewo                           1:2       (25:19, 21:25, 6:15)

3 – 4                SP Grądy – Woniecko - SP Kołomyja                      1:2       (17:25, 25:23, 10:15)

1 – 2                SP Szumowo - G Rutki                                             2:0       (25:20, 25:15)

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

  1. SP Szumowo                                      opiekun – Zbigniew Komor
  2. G Rutki                                               opiekun – Michał Piotrowski
  3. SP Kołomyja                                      opiekun – Krzysztof Gniazdowski
  4. SP Grądy – Woniecko                       opiekun – Michał Piotrowski
  5. SP Wiśniewo                                     opiekun – Krzysztof Morysewicz
  6. SP Rutki – Kossaki                           opiekun – Małgorzata Strękowska   

 

Organizatorem zawodów było Powiatowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Zambrowie, współorganizatorem Szkoła Podstawowa w Szumowie.

Zespoły dziewcząt i chłopców za zajęcie 1 – 3 miejsca otrzymały puchary, za pozostałe miejsca dyplomy.

Powiatowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Zambrowie składa podziękowanie Dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Szumowie Pani Bożenie Kosobudzkiej za udostępnienie hali sportowej do rozegrania zawodów, Zbigniewowi Komorowi za organizację zawodów, sędziom za przeprowadzenie zawodów oraz Urzędowi Gminy w Szumowie za ufundowanie pucharów.