Przełącznik kontrastu

Starostwo Powiatowe w Zambrowie
ul. Fabryczna 3
18-300 Zambrów
sekretariat - 86 271 24 18, 86 271 32 96
fax. sekretariat - 86 271 20 92
Wydział Komunikacji i Transportu
86 271 32 53

godziny pracy urzędu: pn-pt 7:30-15:30

sluch

eZdrowie
ASF
HIV1
Cyfrowy Urzad Wrot Podlasia Zbycie pojazdu
MZ kampania
KAS
RPP
Krajowa Mapa Zagrożeń
Rodzina 500+
 
loteria
 
monitor polski 
dzienniki ustaw 
bn-1 
 bn-2
 bn-3
 bn-4
 baw
 epuap
 esp2
 GIS Podlasia

Dziś (24 listopada) w Zespole Szkół Agroprzedsiębiorczości w Zambrowie odbyło się ślubowanie pierwszoklasistów z klas policyjnych i pożarniczych. Przysięgę przed sztandarem szkoły złożyło łącznie 32 uczniów, którzy w tym roku rozpoczęli naukę na profilu mundurowym.

Na uroczystości pojawiło się wielu gości, wśród nich m.in. Przewodniczący Rady Powiatu Zambrowskiego Józef Dąbrowski, Starosta Zambrowski Robert Maciej Rosiak, Komendant Powiatowy PSP w Zambrowie bryg. Maciej Krajewski , kpt. Marcin Łubnicki, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie mł. asp. Agnieszka Predko oraz społeczność szkoły.

Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru oraz odśpiewania hymnu narodowego. Następnie głos zabrała dyrektor ZSA Ewa Faszcza, która przywitała gości oraz przybliżyła historię utworzenia profili mundurowych w szkole. Głos zabrał również Starosta Zambrowski, który mówił o cennych życiowych umiejętnościach, które można nabyć uczęszczając do klas mundurowych, niezależnie od tego, czy zdecyduje się potem na studia w tym kierunku.

Następnym punktem uroczystości była przysięga złożona przez 32 uczniów profili policyjnego i pożarniczego ZSA oraz musztra zaprezentowana przez starszych uczniów. Po przysiędze o pracy w policji oraz w straży opowiedzieli uczniom mł. asp. Agnieszka  oraz bryg. Maciej Krajewski  i kpt. Marcin Łubnicki.