Przełącznik kontrastu

Starostwo Powiatowe w Zambrowie
ul. Fabryczna 3
18-300 Zambrów
sekretariat - 86 271 24 18, 86 271 32 96
fax. sekretariat - 86 271 20 92
Wydział Komunikacji i Transportu
86 271 32 53

godziny pracy urzędu: pn-pt 7:30-15:30

sluch

Cyfrowy Urzad Wrot Podlasia Zbycie pojazdu
MZ kampania
KAS
RPP
Krajowa Mapa Zagrożeń
Rodzina 500+
 
loteria
 
monitor polski 
dzienniki ustaw 
bn-1 
 bn-2
 bn-3
 bn-4
 baw
 epuap
 esp2
 GIS Podlasia

08.11.2017 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Osowcu odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w badmintonie. W zawodach wzięło udział 29 uczniów (14 dziewcząt i 15 chłopców). Turniej został rozegrany systemem „każdy z każdym”. Sędzią głównym zawodów była Karolina Maliszewska.

WYNIKI ZAWODÓW

Dziewczęta

SP Osowiec – SP Stary Laskowiec                         4:0

SP Kołaki Kościelne – SP Wiśniewo                     4:1

SP Osowiec – SP Szczodruchy                               4:0

SP Wiśniewo – SP Stary Laskowiec                      4:0

SP Kołaki Kościelne – SP Szczodruchy                 4:2

SP Osowiec – SP Wiśniewo                                   4:1

SP Kołaki Kościelne – SP Stary Laskowiec           4:0

SP Wiśniewo – SP Szczodruchy                             4:3

SP Kołaki Kościelne – SP Osowiec                        4:1

SP Szczodruchy – SP Stary Laskowiec                  3:0

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

  1. SP Kołaki Kościelne   8          16:4            opiekun Janusz Grodzki             (45)

(Emilia Jałbrzykowska, Barbara Dmochowska, Patrycja Kaczyńska, Maja Gołaszewska)

  1. SP Osowiec                   6          13:5            opiekun Karolina Maliszewska     (39)

(Sarah Nowak, Daria Bielska, Weronika Wardaszka)

  1. SP Wiśniewo                4          10:11          opiekun Krzysztof Morysewicz    (34)

(Anna Lubiejewska, Justyna Lubiejewska, Gabriela Łada)

  1. SP Szczodruchy            2          8:12            opiekun Wojciech Nowowiejski   (30)

(Anna Piłkowska, Aleksandra Rudnicka)

  1. SP Stary Laskowiec      0          0:15            opiekun Marek Pietranik               (27)

(Martyna Jankowska, Natalia Alejnikow)

Chłopcy

SP Stary Laskowiec – SP Osowiec                         4:1

SP Kołaki Kościelne – SP Paproć Duża                 4:1

SP Wiśniewo – SP Osowiec                                   4:0

SP Kołaki Kościelne – SP Stary Laskowiec           4:1

SP Wiśniewo – SP Paproć Duża                             4:2

SP Kołaki Kościelne – SP Osowiec                        4:0

SP Paproć Duża – SP Stary Laskowiec                  4:1

SP Kołaki Kościelne – SP Wiśniewo                     4:1

SP Paproć Duża – SP Osowiec                               4:1

SP Wiśniewo – SP Stary Laskowiec                      4:0

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

  1. SP Kołaki Kościelne   8          16:3            opiekun Janusz Grodzki             (45)

(Dawid Buczyński, Maciej Zawistowski, Karol Lutostański, Mateusz Gosk)

  1. SP Wiśniewo                6          13:6            opiekun Krzysztof Morysewicz    (39)

(Paweł Zaniewski, Marcin Wiśniewski, Bartłomiej Ołdakowski)

  1. SP Paproć Duża            4          11:10          opiekun Bogdan Piwoński            (34)

(Dominik Ogrodnik, Kacper Kulesza)

  1. SP Stary Laskowiec      2          6:13            opiekun Marek Pietranik               (30)

(Kacper Powojski, Tomasz Mioduszewski, Dominik Gawkowski)

  1. SP Osowiec                   0          2:16            opiekun Karolina Maliszewska     (27)

(Mateusz Jastrzębski, Bartosz Zasada, Daniel Krajewski)

Organizatorem zawodów było Starostwo Powiatowe w Zambrowie, współorganizatorem Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Zambrowie. W uroczystym zakończeniu turnieju uczestniczył Dyrektor Szkoły Podstawowej w Osowcu Pan Dariusz Krystosiak. Drużynom dziewcząt i chłopców, które zajęły 1-3 miejsce wręczył puchary, za 4-5 miejsce dyplomy. Awans do Finału Grupy Zachodniej wywalczyły drużyny dziewcząt i chłopców ze Szkoły Podstawowej w Kołakach Kościelnych. Zawody odbędą się 25.11.2017 r. (dziewczęta) i 26.11.2017 r. (chłopcy) w Nowogrodzie.