Przełącznik kontrastu

Starostwo Powiatowe w Zambrowie
ul. Fabryczna 3
18-300 Zambrów
sekretariat - 86 271 24 18, 86 271 32 96
fax. sekretariat - 86 271 20 92
Wydział Komunikacji i Transportu
86 271 32 53

godziny pracy urzędu: pn-pt 7:30-15:30

sluch

MZ kampania
KAS
RPP
Krajowa Mapa Zagrożeń
Rodzina 500+
 
loteria
 
monitor polski 
dzienniki ustaw 
bn-1 
 bn-2
 bn-3
 bn-4
 baw
 epuap
 esp2
 GIS Podlasia

25 lutego 2017 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Osowcu odbyły się Mistrzostwa Powiatu Zambrowskiego w tenisie stołowym szkół podstawowych. W zawodach uczestniczyło 73 uczniów (28 dziewcząt i 45 chłopców). W kategorii dziewcząt 2006 r. i młodsze turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”, w pozostałych kategoriach wiekowych systemem pucharowym do dwóch przegranych pojedynków. Mecze rozgrywano do dwóch wygranych setów. Sędzią głównym zawodów był Marek Pietranik.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

Dziewczęta 2006r. i młodsze

1. Buczkowska Julia            2006      SP Stary Laskowiec         

2. Wojno Julia                     2006      SP Szczodruchy

3. Konarzewska Weronika    2006      SP Kołaki Kościelne

4. Grzymała Joanna             2006      SP Stary Skarżyn

5. Dąbrowska Zuzanna         2006      SP Stary Skarżyn

Chłopcy 2006 r. i młodsi

1. Ostrowski Dominik              2006      SP Kołaki Kościelne

2. Gawkowski Tomasz             2007      SP Stary Laskowiec

3. Konarzewski Mateusz          2006      SP Kołaki Kościelne

4. Zaręba Piotr                        2006      SP Stary Laskowiec

5. Śliwowski Krystian              2006      SP Kołaki Kościelne

6. Słaby Oliwier                      2007      SP Paproć Duża

7. Siedlecki Adam                  2006      SP Szczodruchy

8. Gosk Kamil                        2006      SP Stary Skarżyn

9-11. Kobrzeniecki Klaudiusz  2006      SP Osowiec

Perkowski Mateusz                2006     SP Kołaki Kościelne

Pyżewski Wiktor                    2006 SP Osowiec

Dziewczęta 2004-2005

  1. Lemańska Patrycja          2004      SP Paproć Duża
  2. Rudnicka Aleksandra       2004      SP Szczodruchy
  3. Alejnikow Natalia             2005      SP Stary Laskowiec
  4. Nowak Sarah                   2004      SP Osowiec
  5. Jankowska Martyna         2005      SP Stary Laskowiec
  6. Wardaszka Magdalena     2004      SP Szumowo
  7. Piłkowska Anna               2005      SP Szczodruchy
  8.  Lubiejewska Anna           2005      SP Wiśniewo

       9-12. Lubiejewska Justyna     2004      SP Wiśniewo

                    Święcka Emilia        2005      SP Szumowo

                    Walczuk Zuzanna    2004      SP Osowiec

                    Wiśniewska Natalia 2005       SP Kołaki Kościelne

       13-16. Jałbrzykowska Julia   2005       SP Kołaki Kościelne

                    Leśniewska Kinga   2005       SP Wiśniewo

                    Pęska Julia            2005       SP Wiśniewo

                    Wardaszka Weronika     2004  SP Osowiec

      17-23.     Gosk Wiktoria               2005 SP Stary Skarżyn

                    Gumowska Kinga          2004 SP Szumowo

                    Gwardiak Kinga             2005 SP Szumowo

                    Kotowska Natalia          2005 SP Kołaki Kościelne

                    Laska Wiktoria             2004  SP Wiśniewo

                    Parzych Paulina           2004  SP Osowiec

                    Wiercińska Oliwia         2004  SP Osowiec

Chłopcy 2004-2005

  1. Kulesza Kacper             2004      SP Paproć Duża
  2. Ogrodnik Dominik          2004      SP Paproć Duża
  3. Ziemak Kacper              2005      SP Szumowo
  4. Gawrychowski Ernest    2004      SP Stary Skarżyn
  5. Powojski Kacper           2004      SP Stary Laskowiec
  6. Popławski Dawid           2005      SP Stary Skarżyn
  7. Werpachowski Mikołaj   2005      SP Szumowo
  8. Zawistowski Piotr          2004      SP Kołaki Kościelne
  9. Kierzkowski Krystian    2004       SP Wiśniewo
  10. Łada Stanisław            2004       SP Wiśniewo
  11. Pozorski Maciej           2004       SP Szumowo
  12.  Rostkowski Kacper     2004       SP Szumowo
  13.  Krajewski Daniel         2004        SP Osowiec
  14. Łada Lukasz                2005        SP Kołaki Kościelne
  15. Mioduszewski Tomasz 2004         SP Stary Laskowiec
  16. Olszewski Jakub         2004                          SP Stary Skarżyn

      17-24. Biały Paweł                                             2005                          SP Wiśniewo

                    Jastrzębski Mateusz                            2004                          SP Osowiec

                   Mioduszewski Paweł                             2004                          SP Stary Skarżyn

                   Ołdakowski Kacper                               2004                          SP Kołaki Kościelne

                   Ołdakowski Łukasz                               2004                          SP Kołaki Kościelne

                   Sadowski Hubert                                  2004                          SP Szumowo

                   Wiśniewski Marcin                               2004                           SP Wiśniewo

                   Żabiński Kamil                                    2005                          SP Kołaki Kościelne

       25-32. Jarocki Mikołaj                                     2005                           SP Wiśniewo

                 Leśniewski Bartosz                               2005                          SP Wiśniewo

                  Lada Adam                                           2004                          SP Wiśniewo

                  Piszczatowski Jakub                              2004                         SP Rutki —Kossaki

                  Wiśniewski Paweł                                 2004                          SP Stary Skarżyn

                   Zaniewski Piotr                                      2005                          SP Wiśniewo

                   Zaremba Przemysław                            2005                          SP Wiśniewo

                   Zasada Bartosz                                       2004                          SP Osowiec

     33-34. Leśniewski Karol                                    2005                          SP Wiśniewo

                   Piszczatowski Kacper                           2005                         SP Rutki —Kossaki

Organizatorem zawodów było Starostwo Powiatowe w Zambrowie, współorganizatorem Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Zambrowie. Zawodnicy, którzy w poszczególnych kategoriach wiekowych zajęli 1-3 miejsce otrzymali medale. Dekoracji dokonał Starosta Zambrowski Pan Robert Maciej Rosiak i Wójt Gminy Zambrów Pan Jarosław Kos. Półfinał Mistrzostw Województwa Podlaskiego w tenisie stołowym zostanie rozegrany 7 marca 2017r. w Grajewie. Szkoła może zgłosić do zawodów 4 zawodniczki i 4 zawodników.